Vår nøkkel til suksess er kjernekompetanse i alle ledd

Teamet bak Footprint har mange års erfaring fra salg og kundeservice innen retail, B2B og B2C. Footprint ble først og fremst etablert for å tilby en effektiv salgstjeneste over telefon for leverandører til dagligvaren, på tvers av kategorier. Grunnet vår kompetanse innen salg, og tydelige resultater for våre kunder, har tjenestespektret utvidet seg til salg og kundeservice også innen andre områder. Vi jobber i dag med distribusjonsbygging og innsalg av kampanjer i dagligvare, sikrer økt kundetilfredshet, omsetning og markedsandeler innen tjenestebransjer, og booker kvalitetsmøter for bedrifter som trenger «en fot innenfor døra» hos potensielle kunder. Vår suksess er et resultat av kjernekompetanse i alle ledd. Våre samarbeidspartnere velger oss fordi vi har en holistisk tilnærming til alle prosjekter vi gjennomfører.

Vårt team er vår nøkkel til suksess

Rudi 4

Rudi Moen

Økonomi og administrasjon

rudi@footprint-norway.no

+ 47 974 31 156

Sara Nilsen

Teamleder

sara@footprint-norway.no

Marit Thomassen

Gründer og daglig leder
marit@footprint-norway.no

+47 905 33 189

Silvio Pettersen

Møtebooker
silvio@footprint-norway.no

Synne Stålesen

Salgssjef
synne@footprint-norway.no

+47 452 87 450

Marita Olastuen

Servicemedarbeider

marita@footprint-norway.no

Jonas

Jonas Eik

Salgsmedarbeider

jonas@footprint-norway.no

Mariah Baret

Koordinator

mariah@footprint-norway.no

Mats Phillip Solberg

Salgsmedarbeider

mats@footprint-norway.no

Pia Marie

Pia Marie Jenssen

Salgsmedarbeider

pia@footprint-norway.no

Balder

Balder Tokvam

Salgsmedarbeider

balder@footprint-norway.no

Frida

Frida Amundsen

Salgsmedarbeider

frida@footprint-norway.no

Scroll to Top