Vår nøkkel til suksess er kjernekompetanse i alle ledd

Da dagligvarekjedene i Norge ga beskjed om at de ikke lenger ønsket besøk fra industriens vareplasserere, ble selgerens rolle i butikk endret for fremtiden. Footprint ble etablert for å tilby en effektiv salgstjeneste over telefon for leverandører til dagligvare, på tvers av kategorier. Vår suksess er et resultat av kjernekompetanse i alle ledd. Våre samarbeidspartnere velger oss fordi vi har en holistisk tilnærming til alle prosjekter vi gjennomfører.

Vårt team er vår nøkkel til suksess

Rudi 4

Rudi Moen

Gründer og salgssjef
rudi@footprint-norway.no
974 31 156

Sara Nilsen

Assisterende teamleder
sara@footprint-norway.no

Marit Thomassen

Gründer og daglig leder
marit@footprint-norway.no

905 33 189

Silvio Pettersen

Møtebooker
silvio@footprint-norway.no

Synne Stålesen

Teamleder
synne@footprint-norway.no
452 87 450

Marita Olastuen

Servicemedarbeider

marita@footprint-norway.no

Jonas Eik

Jonas
Salgsmedarbeider

jonas@footprint-norway.no

Ebru Acet

Salgsmedarbeider
ebru@footprint-norway.no

Mats Phillip Solberg

Salgsmedarbeider

mats@footprint-norway.no

Pia Marie Jenssen

Pia Marie
Salgsmedarbeider

pia@footprint-norway.no

Balder Tokvam

Balder
Salgsmedarbeider

balder@footprint-norway.no

Frida Amundsen

Frida
Salgsmedarbeider

frida@footprint-norway.no

Scroll to Top